Dijital Dönüşüm: E-Mükellef Yazılımı

Ömer Faruk YÜCEBAŞ

Dijital dönüşüm kapsamında bilgi akışını hızlandırmak ve işinizi kolaylaştırmak adına yazılımsal bir yenilik yaptık. Tarafımızca düzenlenen mali belgelere dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz, tüm duyuru ve bilgilendirmelerden anlık haberdar olacağınız E-Mükellef yazılımını hizmetinize sunuyoruz. Bilgisayar ya da mobil uygulamayla telefon üzerinden kullanabileceğiniz bu yazılım ile aşağıdaki işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Bilgilendirme Servisi

Her ay yapmanız gereken vergi, sgk vb. ödemeler ile bunlara ilişkin raporlar mail, sms, whatsapp yoluyla gönderilidir. Sizi ilgilendiren kanunlar ve haberler anlık olarak tarafınıza iletilir.

 • Vergi Evrakları

Tüm vergi evrakları ,vergi beyannameleri ve tahakkuk fişlerini görüntüleme

 • SGK Evrakları

Tüm SGK evrakları, sigortalı işe giriş / ayrılış belgeleri, iş göremezlik raporları, hizmet listeleri ve tahakkuk fişlerini görüntüleme

 • E-Tebligatlar

Gelir İdaresi Başkanlığı, Vergi Denetim Kurulu, Ticaret Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (Yakında) ; İlgili kurumlardan gelen tebligatlar tarafınıza mail, sms olarak iletilir.

 • Vergi Levhası

Sorgulama, Görüntüleme

 • Vergi Borcu

Taşıt dahil tüm vergi borçları ve cezalarını sorgulama, ödemeleri görüntüleme

 • SGK Borcu

Sorgulama, ödeme görüntüleme

 • Borcu Yoktur, Mükellefiyet Yazısı

Vergi Dairesi, SGK

 • Ticaret Sicil Gazetesi

Sorgulama, görüntüleme

 • Muhasebe Ödemeleri

Borç sorgulama, kredi kartı ile ödeme yapma, hesap hareketlerini görüntüleme

 • E-Arşiv Fatura Portal Mobil Uygulaması

Kanuni sınırlar gereğince ya da ihtiyari olarak E-Arşiv Fatura düzenleyen mükelleflerin kullanabileceği ücretsiz mobil uygulama hakkında bilgi almak için tıklayın.

Nasıl Kullanılır?

E-Mükellef‘e giriş bilgileriniz sistemimize kayıtlı mail adresinize iletilmiştir. Erişimde sorun yaşıyorsanız lütfen bize ulaşın.

Giriş yaparak yukarıdaki hizmetlere ve daha fazlasına erişmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulamayı İndirin ↗

7/24 akıllı telefonunuzdan ulaşmak ve mobil uygulamayı indirmek için telefonunuza uygun olan resme tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: İşbu yucebasmusavirlik.com sitesinde yer alan tüm bilgiler, veriler ve içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. yucebasmusavirlik.com sitesinde yer alan bilgilere dayanarak gerçekleştirebileceğiniz eylemlerden ve bunların sonuçlarından Yücebaş Mali Müşavirlik’i sorumlu tutmamayı kabul etmiş sayılırsınız. Buna ilaveten Yücebaş Mali Müşavirlik, yucebasmusavirlik.com sitesinde yer alan herhangi bir bilgi veya içeriğin doğruluğunu, zararlı bileşen içermediğini garanti etmez. Bu bilgi ve içerikler üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir, güncelleme taahhüdü vermez.

Photo of author

Ömer Faruk YÜCEBAŞ

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir