Hakkımızda

Yücebaş Mali Müşavirlik & Denetim

1988 yılında Hüseyin YÜCEBAŞ tarafından Bursa’da kuruldu. 30 yılı aşkın süredir özveriyle faaliyet gösterdiği alanda nice meslek çalışanı ve mali müşavir yetiştirdi, onlarla birlikte mesleğine emek kattı. Bünyesinde kıymetler biriktirdi, 500’den fazla müşteriye hizmet vererek mesleki onurunu bu günlere taşıdı.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası ekonomide kurumumuz ve müşterilerimizle birlikte yükselerek; işletmelere uzun ömür, ekonomik güç, sağlam bir altyapı ve muhasebe sistemi sağlanmasında rol almak, nihayetinde ülkemize ve insanlığa hizmet etmek.

Misyonumuz

Her sektörden müşteriye yüksek kaliteli hizmet sunmak, onlarla birlikte işletmelerine değer katarak ülkemize hizmet etmek.

Kurumsal Kimliğimiz

Değerlerimiz bizi tanımlar; mesleki onurumuzla kanunlar ışığında dürüst, açık, şeffaf ve tarafsız bir şekilde işimizi ifa etmek.

Ortaklarımız

Hüseyin YÜCEBAŞ

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi

1984 yılında Uludağ Üniversitesi Muhasebe Uygulamaları Bölümü’nden, 1989 yılında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl aldığı Serbest Muhasebeci unvanıyla mesleki faaliyetlerine devam etti. 2002 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını, 2013 yılında ise Bağımsız Denetçi Lisansını aldı. 1988 yılında kurduğu Yücebaş Mali Müşavirlik & Denetim’de halen serbest muhasebeci mali müşavir, bağımsız denetçi ve vergi danışmanı olarak faaliyet göstermektedir.

Ömer Faruk YÜCEBAŞ

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2019 yılında Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü’nden ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. 2021 yılında İnşaat Muhasebesi alanında tamamladığı tez çalışması nihayetinde Uludağ Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans eğitimini bitirdi. 2022 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını aldı. 2015 yılında çalışmaya başladığı Yücebaş Mali Müşavirlik & Denetim’de halen serbest muhasebeci mali müşavir olarak faaliyet göstermektedir.

İşinizi nasıl daha verimli hale getirebileceğimizi görün